Lider Utrzymania Ruchu

TalentPartners
  • Data publikacji: 30 października 2018
  • Aplikuj przed 28 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 46
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta – międzynarodowej, stale realizującej nowe projekty firmy z branży automotive, z siedzibą w Żorach w związku z dynamicznym rozwojem – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. LUR/12710

Najważniejsze obowiązki:

  • zarządzanie grupą techników utrzymania ruchu (rozwój, szkolenie),
  • tworzenie planów przeglądów prewencyjnych,
  • tworzenie instrukcji TPM,
  • zarządzanie częściami zamiennymi,
  • analiza problemów i wdrażanie nowych rozwiązań na liniach
  • tworzenie planów konserwacji,
  • kontakt z firmami zewnętrznymi,
  • praca w systemie jednozmianowym 8.00-16.00.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w Dziale Utrzymania Ruchu,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki oraz  pneumatyki,
  • znajomość programu CAD,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres:

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaŻory
  • Doświadczenie3 lata
  • WykształcenieŚrednie ogólnokształcące
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)30-12-2018