Koordynator ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej

TalentPartners
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta – renomowanej i stabilnej firmy działającej na rynku finansowym z siedzibą w Gliwicach – poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. KRF/12109

Najważniejsze obowiązki:

  • budowanie strategii rozwoju sieci franczyzowej,
  • pozyskiwanie nowych Partnerów do sieci,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z franczyzobiorcami,
  • współtworzenie polityki franczyzowej oraz podręcznika operacyjnego,
  • monitorowanie trendów rynkowych,
  • realizacja ustalonych celów,
  • współpraca z firmą marketingową,
  • nadzór nad działaniami dotyczącymi prawidłowej adaptacji lokalu pod Placówkę Franczyzową.

Wymagania:

  • doświadczenie we współtworzeniu sieci franczyzowej,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • komunikatywność oraz wysokie zdolności interpersonalne,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość współtworzenia firmy oraz realizacji własnych koncepcji,
  • dużą samodzielność oraz elastyczność w realizacji zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kompetencji poprzez udział w szkoleniach.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres:

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaGliwice
  • Doświadczenie2 lata
  • WykształcenieŚrednie ogólnokształcące
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)30-11-2018