Kierowca samochodu ciężarowego pow.3,5 tony

Riwal Poland Sp. z o.o.
  • Data publikacji: 30 października 2018
  • Aplikuj przed 30 grudnia 2018
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 47
Opis stanowiska:

Wymagania:
•doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
•czynne korzystanie z prawa jazdy kat. C, C+E,
•uprawnienia na przewóz rzeczy.

•praca w transporcie krajowym w pojedynczej obsadzie,
transport maszyn: ładowarki, podnośniki
•załadunek i rozładunek maszyn przy dostawie lub odbiorze,
•prowadzenie dokumentacji niezbędnej przy odbiorze lub dostawie maszyn do wynajmu.

Oferujemy:
•umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
•ubrania robocze, opiekę BHP,
•terminowe wypłaty wynagrodzenia i należności z tytułu podróży służbowej,
•atrakcyjny system premiowania,
•szkolenia zawodowe, w tym na Urządzenia Transportu Bliskiego,
•zapłatę za pracę w nadgodzinach,
•dofinansowanie podwyższania kwalifikacji,
•dostęp do ubezpieczenia grupowego,
•dofinansowanie do programu Multisport,
•bezpłatną prywatną opiekę medyczną MEDICOVER.

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaZabrze
  • Doświadczenie2 lata
  • WykształcenieZasadnicze zawodowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)30-11-2018