KASJER/ KASJERKA MYSŁOWICE

To ogłoszenie nie jest już aktualne
Golden Serwis
Opis stanowiska:

Firma Golden Serwis zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży od 2007 roku w zakresie leasingu pracowniczego, merchandisingu i promocji.

Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta osoby do pracy na kasie w jednym z marketów w Mysłowicach.

Obowiązki:

– Obsługa klienta

– Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:

– Książeczka sanepidowska i/lub orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

– Chęć pracy z klientem
– Wysoka kultura osobista
– Umiejętność pracy w zespole
– Komunikatywność

Zapewniamy:
– Umowa zlecenie
– Zapewniamy bezpłatne szkolenie
– Dogodny grafik
– 11,00 zł netto/h (ZUS) oraz 14,00 zł netto/h (STUDENT)

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaMysłowice
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształcenieBez wykształcenia
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)31-05-2019