Inżynier Projektu – branża kolejowa

This job has been Expired
Smart-HR
  • Data publikacji: 8 października 2018
  • Aplikuj przed 7 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 12
Opis stanowiska:

SMART-HR – Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitneprojekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniuoraz krótki czas realizacji zleceń.

3Dla naszegoklienta – firmyspecjalizującej się w zarządzaniu realizacją projektów infrastrukturalnych, wzwiązku z rozpoczęciem kolejnego projektu poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Projektu – branżakolejowa

Miejscepracy: woj. lubuskie, wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie, lubelskie (liniaprzebiegająca okolicach Kostrzyna nad Odrą, Poznania, Łodzi, Warszawy)

Osobazatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie pracami wprojekcie obejmującym m.in.:

  • Prace przy wdrażaniu ujednoliconego systemu sterowania ruchem kolejowym obejmujące zabudowę systemu ERTMS/ETCS na 2 poziomie odcinka linii E20.

Odkandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Inżyniera Projektu lub Inżyniera Rezydenta lub Dyrektora Kontraktu lub równorzędnym w zakresie zarządzania projektami inwestycyjnymi,
  • Doświadczenia w zakresie zarządzania projektami (zdobytego w ciągu ostatnich 10 lat), na powyższych stanowiskach, na minimum 2 inwestycjach infrastruktury transportowej, w tym przynajmniej 1 dotyczącej infrastruktury kolejowej (przez okres co najmniej 12 miesięcy na każda) realizowanych w oparciu o warunki kontraktowe FIDIC lub inne standardowe warunki kontraktowe.

Pracodawcaoferuje:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwości rozwoju umiejętności managerskich,
  • Pracę nad ambitnymi zadaniami,
  • Zakwaterowanie, umowę B2B lub inną w zależności od preferencji kandydata,
  • Pracę w pozytywnej atmosferze sprzyjającej rozwojowi zawodowemu.

Osoby zainteresowaneofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy

praca@smart-hr.pl

(W temacie wiadomościproszę wpisać nazwę stanowiska)

www.smart-hr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażamzgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR zsiedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie zUstawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r.poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowychpotencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesamirekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ichpoprawiania.”

Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaInne
  • Doświadczenie2 lata
  • WykształcenieWyższe inżynierskie
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)15-02-2019