Inżynier Procesu Wtrysku

TalentPartners
  • Data publikacji: 30 października 2018
  • Aplikuj przed 28 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 30
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta – renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive zlokalizowanej na Śląsku – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Śląsk

Nr ref. IPW/13810

Najważniejsze obowiązki:

  • nadzór technologiczny nad procesem wtrysku,
  • uruchomienie nowych projektów,
  • optymalizacja procesu produkcyjnego w celu zwiększenia efektywności,
  • zapewnienie realizacji procesu zgodnie z dokumentacją techniczną, specyfikacjami, normami oraz szczegółowymi wymaganiami Klienta,
  • tworzenie dokumentacji procesowej,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży automotive,
  • praktyczna znajomość procesu wtrysku,
  • znajomość budowy form wtryskowych,
  • praktyczna znajomość narzędzi ciągłego doskonalenia (Lean Manufacturing),
  • umiejętność tworzenia dokumentacji procesowej,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • duże możliwości rozwoju i zbudowania swojej kariery zawodowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • kontakt z zakładami i technologiami w innych częściach świata.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres:

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaKatowice
  • Doświadczenie3 lata, 4 lata, 5 lat
  • WykształcenieWyższe inżynierskie
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)30-12-2018