Handlowiec – inżynier sprzedaży

To ogłoszenie nie jest już aktualne
Barnshaws Polska sp. z o.o.
Opis stanowiska:

Monitorowanie rynku i budowanie długofalowych relacji z klientem

  • Przygotowywanie ofert i obsługa posprzedażowa
  • Identyfikacja potencjalnych klientów i nawiązywanie kontaktów
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych usług
  • Obsługa dotychczasowych klientów firmy oraz zdobywanie nowych kontrahentów
  • Posiadasz wyższe wykształcenie (wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem)

  • Posługujesz się językiem angielski na poziomie komunikatywnym
  • Jesteś samodzielny w działaniu i otwarty na nowe wyzwania
  • Posiadasz znajomość pakietu MS Office
  • Jesteś sumienny i lojalny
  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Oferujemy:

    ·      ·       ·      ·       Atrakcyjnewynagrodzenie + premie od sprzedaży

    Szczegóły stanowiska:
    • Miejsce zatrudnieniaSiemianowice Śląskie
    • Doświadczenie2 lata
    • WykształcenieWyższe inżynierskie
    • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)31-10-2018