hakowy- bez uprawnień

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Data publikacji: 8 października 2018
  • Aplikuj przed 28 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 45
Opis stanowiska:

Szukaszstabilnego zatrudnienia i szybko się uczysz ?

Jesteśosobą dyspozycyjną i zmotywowaną ?

Dołączdo Randstad i odkryj PLUSY pracy z nami !

Aktualnieposzukujemy osób na stanowisko HAKOWEGO – NIE WYMAGAMY UPRAWNIEŃ – WSZYSTKIEGOCIĘ NAUCZYMY

oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie miesięczne 2400 zł brutto,
  • wysokie premie uznaniowe,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym,
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy,
  • dla najlepszych pracowników możliwość przejścia bezpośrednio w struktury zakładu.

zadania:

  • zawieszanie i przemieszczanie ładunków,
  • załadunek oraz rozładunek towarów,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • prawidłowa realizacja zadań,
  • przestrzeganie zasad BHP.

oczekujemy:

  • zaangażowania i chęci do pracy,
  • sprawności fizycznej ,
  • umiejętności pracy w grupie,
  • mile widziane uprawniania na suwnicę.

Skontaktuj się znami
tel. 669 335 065
lub odwiedź nasze biuro czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00-17:00
ul. 11 Listopada 24 Dąbrowa Górnicza

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaDąbrowa Górnicza
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształcenieBez wykształcenia
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)08-10-2018