Górnik (Absolwent)

TalentPartners
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta – stabilnej, renomowanej firmy zajmującej się wydobyciem węgla kamiennego o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z intensywnym rozwojem – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Nr ref. GA/18

Najważniejsze obowiązki:

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – wystarczy tytuł zawodowy + praktyki.

Obowiązki:

  • wykonywanie zleconych robót górniczych,
  • obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • uzyskany tytuł zawodowy: Górnik Eksploatacji Podziemnej lub Technik Górnictwa Podziemnego lub ukończony kurs kwalifikacyjny górnika / młodzego górnika,
  • odbyte praktyki w zakładzie górniczym,
  • dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

  • uprawnienia do obsługi maszyn górniczych,
  • odbyty, udokumentowany staż pracy w zakładzie górnicznym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z kopalnią,
  • pracę w renomowanej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres:

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaCzechowice-Dziedzice
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształcenieZasadnicze zawodowe, Średnie zawodowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)30-12-2018