Elektryk/Elektromonter w Holandii od 500 Euro/tyg netto

To ogłoszenie nie jest już aktualne
IWG
  • Data publikacji: 16 lutego 2019
  • Aplikuj przed 20 lipca 2028
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 51
Opis stanowiska:

Agencja Pracy IWG Sp. z o.o., z siedzibą w 62-800 Kalisz, Fabryczna 2a, działającą w oparciu o wpis do KRS 0000672137, NIP: 618 215 92 28, Regon: 366970290 oraz wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia z dnia 28.04.2017 r. pod numerem 16338,

Praca Amsterdam /Nijmegen /Den Haag/Den Bosch/Rotterdam /Tilburg /Maastricht/Utrecht /Amersfoort

Elektryk

Praca jest od zaraz, bądź w późniejszym terminie.
Szukamy pracowników przez cały rok, więc jeśli interesuje Państwa praca w Holandii proszę wysłać CV. Jak będą wolnę wakaty zawsze dostaną Państwo telefon z naszej agencji

Zakres obowiązków różni się od klienta i miejscowości, głównie szukamy elektryków z doświadczeniem w:

montażu zgodnie z rysunkiem technicznym
doświadczeniu na samodzielnym stanowisku (podłączenie i tworzenie instalacji od podstaw)
doświadczeniu przy alarmach lub systemach bezpieczeństwa (kamery, alarmy)
montażu zwykłym podłączanie lamp, gniazdek (proste prace)
montaż szaf sterowniczych lub rozdzielczych

Oferujemy:

Wynagrodzenie tygodniowe od 500 EURO netto/40h
Kontrakt z pracodawcą Holenderskim
Zakwaterowanie darmowe i ubezpieczenie na koszt pracodawcy.

Wymagania:

Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego oraz komunikatywny język angielski/niderlandzki
Prawo jazdy + samochód (jeśli jedziecie w grupie to jedna osoba musi posiadać samochód i język)
mile widziane BSN i VCA

  • Miejsce zatrudnieniaBielsko-Biała, Bytom, Będzin, Chorzów, Cieszyn, Czeladź, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kłobuck, Inne
  • Doświadczenie2 lata
  • WykształcenieBez wykształcenia, Zasadnicze zawodowe, Średnie zawodowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)05-04-2025