Elektrotechnik (Absolwent)

TalentPartners
  • Data publikacji: 30 października 2018
  • Aplikuj przed 28 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 49
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy technicznej zajmującej się serwisem oraz instalacją maszyn przemysłowych – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytom

Nr ref. ET/4904

Najważniejsze obowiązki:

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – wystarczy wiedza i gotowość do szkoleń.

Obowiązki:

  • praca mobilna na terenie Polski,
  • instalacje, serwis i konserwacje maszyn.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętność odczytywania schematów elektrycznych,
  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektromechaniki,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawą, dynamiczną pracę w stabilnej firmie,
  • szkolenia produktowe (również zagraniczne),
  • samochód służbowy oraz narzędzia pracy,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres:

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaBytom
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształcenieZasadnicze zawodowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)30-12-2018