drukarz

Randstad
Opis stanowiska:

Jesteś osobą spostrzegawczą i dokładną? Pracuj na stanowisku drukarza dla prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej! Nie czekaj, już dziś zadzwoń do nas i umów się na spotkanie lub prześlij nam swoje CV klikając w przycisk APLIKUJ

oferujemy

– wysokie wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
– premie miesięczne + fundusz socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne)
– stałe zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
– szkolenia i możliwość awansu
– dobrą atmosferę i bezpieczeństwo w pracy

zadania

– dbałość o wysoką jakość produktu
– druk na maszynach offsetowych
– samodzielna realizacja zleceń według planu produkcji oraz kart technologicznych
– raportowanie produkcji oraz zużyć
– dbanie o bezpieczeństwo i czystość na stanowisku pracy

oczekujemy

– minimum półrocznego doświadczenia w branży poligraficznej
– dokładności
– ogólnej znajomości procesu technologicznego w drukarni offsetowej/ fleksograficznej
– dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaGliwice
  • DoświadczenieMniej niż rok
  • WykształcenieZasadnicze zawodowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)05-10-2018