Asystent Projektanta – Kreślarz

To ogłoszenie nie jest już aktualne
Biuro Badawczo-Wdrożeniowe Sp. z o.o.
  • Data publikacji: 23 stycznia 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 37
Opis stanowiska:

W chwili obecnej poszukujemy pracownika Działu Dokumentacji.

Do zadań osobyzatrudnionej na tym stanowisku należeć będą:

Wykonywanie nowej, lub dostosowanieistniejącej dokumentacji technicznej – modeli 3D oraz rysunków (środowiskoSolidWorks),

Wsparcie Konstruktorów przy realizacjiprojektów maszyn i urządzeń (weryfikacja kompletności dokumentacji, wykonanierysunków i tym podobne prace),

Wsparcie w realizacji zadań DziałuDokumentacji,

Udział w procesie konstruowania maszyn iurządzeń.

Wymagania stawianekandydatom:

Wykształcenie techniczne (osoby w trakciestudiów na kierunkach: mechanika i budowa maszyn, mechatronika mile widziane),

Dobra znajomość zasad tworzenia rysunkutechnicznego,

Umiejętność modelowania 3D w oparciu onarzędzia inżynierskie. Znajomość praktyczna środowiska SolidWorks będziedodatkowym atutem,

Dobra znajomość pakietu MS Office,

Ogólna wiedza techniczna z zakresu technik wytwarzania,materiałoznawstwa, budowy maszyn, mechaniki,

Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiegona poziomie komunikatywnym jako dodatkowy atut.

Oferujemy:

Interesującą pracę w firmie nastawionej nainnowacyjne rozwiązania, w której co drugi projekt ma na celu stworzeniemaszyny posiadającej nowatorskie rozwiązania,

Wdrożenie techniczne w specyfikę branży produkcyjnej(maszyny i urządzenia),

Współudział w rozwiązywaniu problemówwdrożenia nowych produktów oraz rozwoju istniejących,

Możliwość rozwoju zawodowego w firmierealizującej własne pomysły i projekty dla firm z całego świata,

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne doosiąganych rezultatów pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji naadres mailowy: rekrutacja@nikelman.pl

W tytule wiadomości proszę powołać się na nazwę stanowiska.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dlapotrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 zdnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniemdanych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniadyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaKatowice
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształcenieWyższe inżynierskie
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)23-01-2019