Asystent Montażysty

Randstad Polska Sp. z o. o.
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, z branży meblowej, poszukujemy osób na stanowisko Asystent Montażysty. Nie czekaj, już dziś zadzwoń do nas na numer 506 463 204 i umów się na spotkanie z naszym konsultantem lub prześlij nam swoje CV na adres:

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Oferujemy:

– umowę o pracę na pełny etat
– pracę w systemie II zmianowym
– stabilne zatrudnienie
– wynagrodzenie zawsze na czas
– możliwość zdobycia cennego doświadczenia
– ciekawe benefity – każdy znajdzie coś dla siebie!

Zadania:

– montaż, skręcanie elementów przenośników rolkowych
– lutowanie
– obsługa elektronarzędzi (wiertarka, szlifierka)
– praca z rysunkiem technicznym

Oczekujemy:

– chęci rozwijania swoich umiejętności
– zaangażowania w pracy
– umiejętności posługiwania się elektronarzędziami (wiertarka, szlifierka)
– umiejętności czytania rysunku technicznego
– mile widziane uprawnienia na wózek widłowy i suwnicę – nie jest to wymóg konieczny

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaRuda Śląska
  • DoświadczenieMniej niż rok
  • WykształceniePodstawowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)05-11-2018