Administrator Nieruchomości

TalentPartners
  • Data publikacji: 27 grudnia 2018
  • Aplikuj przed 27 stycznia 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 72
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta – stabilnej, firmy działającej w obszarze zarządzania nieruchomościami – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Jaworzno

Nr ref. AN/15711

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie spraw o charakterze technicznym i inwestycyjnym związanym z zarządzaniem, administrowaniem budynkami mieszkalnymi oraz innymi nieruchomościami,
  • kontrola nad pracami budowlanymi i ich odbiór,
  • utrzymanie w sprawności instalacji technicznej budynków,
  • usuwanie bieżących problemów technicznych,
  • nadzór nad wykonywaniem prac budowlanych i instalacyjnych,
  • archiwizowanie dokumentów, oraz prowadzenie Książek Obiektów Budowlanych.
  • współpraca z działem prawnym, technicznym, z księgowością, oraz administracją.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • uprawnienia budowlane – warunek konieczny,
  • znajomość prawa budowlanego,
  • mile widziane doświadczenie w branży zarządzania nieruchomościami lub budowlanej,
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz unormowany czas pracy,
  • narzędzia pracy: laptop, telefon,
  • pakiet szkoleń,
  • pracę w atmosferze współpracy w dobrze zorganizowanym zespole.

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaJaworzno
  • DoświadczenieMniej niż rok, 2 lata
  • WykształcenieŚrednie ogólnokształcące, Wyższe magisterskie, Wyższe inżynierskie
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)27-01-2019