17,50 zł /h Pracownik produkcji Mikołów Umowa o pracę od zaraz

Inwork Sp. z o.o.
Opis stanowiska:

Inwork – jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą, polską firmą funkcjonującą jako agencja pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy.
W chwili obecnej dla naszego Klienta, zakładu produkcyjnego z branży automotive, poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyny

Miejsce pracy: Mikołów ul. Żwirki i Wigury

ZADANIA

– obsługa maszyn produkcyjnych (m.in. zgrzewarka)
– produkowanie wyrobów zgodnie z obowiązującymi normami i systemem jakości

OCZEKUJEMY

– zdolności manualnych
– gotowości do pracy w systemie dwu zmianowym (6-14, 14-22)
– mile widziane doświadczenia w pracy na produkcji

OFERUJEMY

– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Rodzaj zawartej umowy – umowa o pracę tymczasową
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Premie świąteczną, wakacyjną i inne dodatki
– Możliwość związania się z firmą na stałe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

Prosimy również o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:
“Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Inwork Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Inwork Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, ul. Kasprzaka 76 Dąbrowa Górnicza 41-300. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Agencja Zatrudnienia (nr licencji 14 007)

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaInne
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształcenieBez wykształcenia
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)18-10-2019