FAQ

 • KajPraca.pl to pierwszy portalpoświęcony poszukiwaniu pracy stworzony specjalnie z myślą o mieszkańcachwojewództwa śląskiego. Głównym celem portalu jest pomoc w uzyskaniu kontaktupomiędzy pracodawcami, a potencjalnymi kandydatami do pracy, a także promocjazatrudnienia i wsparcie w procesie poszukiwania pracy.

 • KajPraca.pl w wydatny sposób możepomóc ci w poszukiwaniu pracy. Poprzez publikację ogłoszeń o pracę z firm,które zatrudniają osoby z województwa śląskiego, portal pozwala odnaleźćinteresujące oferty pracy niemal z każdej branży. Ponadto, funkcjonalnościportalu pozwalają na aplikowanie na publikowane ogłoszenia, a takżeodnalezienie informacji na temat rynku pracy, procesów rekrutacyjnych ipraktycznych porad dotyczących poszukiwania pracy.

 • KajPraca.pl toportal darmowy dla użytkowników poszukujących pracy. Dostęp do wszystkich ofertpracy jest w pełni bezpłatny, użytkownicy nie muszą również płacić za możliwośćaplikowania na ogłoszenia, które znajdują się w bazie. Dodatkowo, każdyodwiedzający stronę ma pełny dostęp do wszelkich poradników, informacjidodatkowych czy bloga bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Założenie konta wserwisie również jest darmowe. Płatne jest natomiast umieszczanie ogłoszeńprzez pracodawców i ich wyróżnianie.

 • Dostęp do sporej części portalumożliwy jest bez logowania. Rejestracja pozwala jednak na korzystanie zdodatkowych funkcjonalności. Po założeniu konta możemy aplikować na ogłoszenia,które nas interesują, a także dodać nasze CV do bazy. Dodatkowo, z poziomukonta użytkownika możemy zarządzać swoimi dokumentami takimi jak właśnie CV czylisty motywacyjne. Rejestracja w serwisie jest również niezbędna do tego abydodawać oferty pracy do bazy.

 • Konto można założyć na dwóchpoziomach: jako kandydat do pracy oraz jako pracodawca.

 • Konto kandydata pozwala naaplikowanie na oferty pracy, które pojawiają się na portalu. Dodatkowo, tenrodzaj rejestracji umożliwia dodawanie do naszej bazy dokumentów takich jak CV,co może zwiększyć nasze szanse na kontakt z pracodawcą. Konto pracodawcy zkolei pozwala na dodawanie ogłoszeń do bazy, dzięki czemu będą one widoczne dlawszystkich użytkowników portalu. W przyszłości, poprzez konto pracodawcy będzierównież możliwe uzyskanie dostępu do bazy CV naszych użytkowników, dzięki czemupracodawca będzie mógł sam odnaleźć pracownika.

 • Rejestracja w serwisie KajPraca.plpolega na uzupełnieniu formularza rejestracyjnego dostępnego na serwisie. Abyzweryfikować rejestrację, niezbędne jest także jej potwierdzenie poprzezwejście w link aktywacyjny, który nowy użytkownik otrzymuje w wiadomości e-mailwysyłanej na adres podany przy rejestracji.

 • CV do bazy można dodać pozalogowaniu się do konta użytkownika i kliknięciu opcji “wyślij CV”. Zalecamy,aby dokumenty były przesyłane w plikach o rozszerzeniach .docx, .odt lub .pdf.

 • Ogłoszenie można dodać pozalogowaniu się do konta pracodawcy. Aby tego dokonać niezbędne jest wykupieniemożliwości umieszczenia ogłoszenia. Zakup odbywa się poprzez stronę internetowąKajPraca.pl. Opłaty dokonać można przelewem bankowym, lub też poprzez szybkieprzelewy internetowe. Po odblokowaniu możliwości dodawania ogłoszeń, wystarczywypełnić formularz oferty i kliknąć przycisk “dodaj”. Ogłoszenie pojawi się wbazie.

 • W przypadku szybkich przelewówinternetowych dostęp do wybranych opcji uzyskany będzie niemal natychmiastowo.Jeśli płatność odbyła się poprzez przelew tradycyjny, opcja ta zostanieodblokowana w momencie zaksięgowania pieniędzy na koncie administratorów serwisu.Aby przyspieszyć ten proces, zachęcamy do wysłania potwierdzenia wykonaniaprzelewu na adres kontakt@kajpraca.pl.

 • Po umieszczeniu ogłoszenia jestono widoczne na stronie przez 30 dni, chyba że pracodawca ustawi krótszą datęważności. Po tym czasie zostanie ono przeniesione do archiwum ogłoszeń, zawyjątkiem sytuacji, w której użytkownik zdecyduje się na przedłużenie jegoważności.

 • Sposobów na to jest kilka. Naszeogłoszenie może pojawiać się na górze strony, istnieje również opcjaumieszczenia ogłoszenia na profilu KajPraca.pl na portalu Facebook. Szczegółowemożliwości na temat dodatkowego wyróżnienia naszego ogłoszenia znajduje się wcenniku.

 • Dzięki zapisaniu się nanewsletter, będziesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia o pracę, dzięki czemu nieuciekną ci żadne interesujące oferty pracy. KajPraca.pl nie wysyła spamu, nieudostępnia też swojej bazy mailingowej na zewnątrz, możesz być zatem pewien, żenie grozi ci zasypanie skrzynki odbiorczej niepożądanymi wiadomościami.

   

 • Jak najbardziej. Zarówno wejściena stronę, jak i założenie konta, przekazywanie danych oraz dokonywaniepłatności jest w pełni bezpieczne i odbywa się przy wykorzystaniu certyfikatówbezpieczeństwa SSL. Dzięki temu dane, które wprowadzamy są w każdym momencie pracyw pełni szyfrowane i nie ma możliwości by wpadły one w niepowołane ręce.KajPraca.pl wykorzystuje dane osobowe tylko w celach związanych z działalnościąportalu i nie działa na szkodę użytkownika. W każdej chwili istnieje równieżmożliwość usunięcia wszystkich danych z portalu.