Znajdź pracownika z KajPraca.pl

Dotychczasowe metody poszukiwania pracowników zawiodły? Szukasz miejsca, w którym odnajdziesz wartościowych pracowników z twojej najbliższej okolicy? KajPraca.pl jest portalem dla ciebie. Tylko u nas codziennie aktualizowana baza kandydatów i wielotysięczny zasięg portalu, który przekłada się na setki poszukujących pracy kandydatów każdego dnia. Zarejestruj się na portalu jako pracodawca i poznaj szereg możliwości, jakie oferuje KajPraca.pl wszystkim tym, których celem jest budowanie wartościowej kadry.

PROSTY INTERFEJS

Zarówno rejestracja na portalu KajPraca.pl,jak i późniejsze korzystanie z niego jest prostsze niż myślisz. Intuicyjne menu, łatwość dodawania ogłoszeń, wykorzystanie popularnych systemów płatności - wszystko to sprawia, że już w kilka chwil twoje ogłoszenie może trafić do setek tysięcy osób w całym województwie.

BOGATA BAZA KANDYDATÓW

KajPraca.pl odwiedzają użytkownicy o najróżniejszych kwalifikacjach, wykształceniu i doświadczeniu zawodowym. Dzięki nam, masz szansę otrzymać CV dokładnie od tych osób, których poszukujesz. 

MOŻLIWOŚĆ DODATKOWEJ PROMOCJI

Dodałeś ogłoszenie i chcesz je dodatkowo wyróżnić? Nic prostszego. Na KajPraca.pl możesz zwiększyć widoczność ogłoszenia w kilku prostych krokach. Twoja oferta widoczna w Google? Promocja przez Facebook? Wiemy, co zrobić, aby trafić z Twoją ofertą pracy do jak największej liczby kandydatów. Przeanalizuj możliwości dodatkowych usług, jakie oferuje KajPraca.pl

SPRECYZOWANY ODBIORCA

KajPraca.pl to portal, który swoim zasięgiem trafia głównie do osób z województwa śląskiego. Dzięki temu masz pewność, że ogłoszenie, które dodałeś, trafi we właściwe ręce i zostanie przeczytane przez odpowiednie osoby. Nie trać czasu, na pokazywanie się tam, gdzie jest to zbędne - wybierz KajPracę.pl i celuj w ludzi ze swojej najbliższej okolicy.

DODAWAJ OGŁOSZENIA W PAKIECIE

Dodajesz dużo ogłoszeń? Prowadzisz równolegle kilka rekrutacji? Nie przepłacaj za kolejne oferty!

Dzięki pakietom dodasz ogłoszenia taniej i zaoszczędzisz nawet do 50%!