Zarejestruj się

Adres e-mail:
Hasło:
Powtórz hasło:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie: b/d

Miejsce pracy:

Ważne od: 2018-02-13 do 2018-03-15

Italimport Sp. z o.o.

Italimport Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem włoskim, która posiada swoje przedstawicielstwo w Polsce. Zajmujemy się importem znanych marek międzynarodowych z branży FMCG, na które posiadamy wyłączność. W swojej ofercie posiadamy oprócz produktów  " klasycznych" także produkty dedykowane, jak produkty z linii bezglutenowej, bezcukrowej czy produkty certyfikowane organiczne. Współpracujemy z odbiorcami z kanałów tradycyjnych jak i  nowoczesnych ( Auchan, Carrefour, Piotr i Paweł, Mila, Hebe, Tesco ) i wiele innych.

Numer referencyjny: RPH/SLA

Opis stanowiska:

Osoba odpowiedzialna będzie za:

  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie pozytywnych relacji z nimi
  • obsługa klientów dotychczasowych
  • realizowanie sprzedaży na podległym terenie

Wymagania:

Poszukujemy kandydatów wyłącznie z doświadczeniem. Oczekujemy min. 2-3 letniego doświadczenia w pracy na podległym terenie. Znajomość klientów i rynku. Odpowiedni kandydat "musi " wierzyć w to co chce robić, charakteryzować sie otwartością i mieć pasję do handlu.

Oprócz tego :

  • doświadczenie min. 2-3 lata
  • język angielski ( komunikatywny )
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista
  • innowacyjność i kreatywność w działaniu
  • umiejętność zarządzania pracą i czasem
  • rzetelność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania
  • pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole
  • pracę w firmie z nowoczesnym systemem zarządzania oferującą szerokie możliwości awansu i rozwoju zawodowego
  • opcjonalnie umowę o pracę lub osoby z własną działalnością gospodarczą
  • telefon służbowy, samochód służbowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Italimport Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Italimport Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.