Zarejestruj się

Adres e-mail:
Hasło:
Powtórz hasło:

Specjalista ds. marketingu i PR

Wynagrodzenie: b/d

Miejsce pracy:

Ważne od: 2018-02-13 do 2018-05-14

Ślązak, Zapiór i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Spółka Komandy

Kancelaria Ślązak Zapiór i Wspólnicy jest jedną z największych kancelarii prawnych w województwie śląskim. Podstawowa działalność Kancelarii dotyczy oferowania usług z zakresu różnorakich dziedzin prawa. W głównej mierze zajmuje się prawem gospodarczym, prawem karnym gospodarczym, prawem pracy, prawem nieruchomości, zamówieniami publicznymi. Poza działalnością prawną Kancelaria prowadzi, także kompleksowe doradztwo podatkowe.

Jeżeli zależy Ci na ciągłym rozwoju osobistym, to szukamy właśnie Ciebie!

Miejsce pracy: Katowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • zarządzanie informacją w bazach przetargowych,
  • monitoring rynku oraz przygotowywanie raportów i analiz,
  • przygotowywanie materiałów informacyjnych, promocyjnych i ofertowych,
  • opieka nad zasobami materiałów promocyjnych i informacyjnych,
  • organizacja wydarzeń wewnętrznych dla pracowników,
  • wsparcie pracowników Kancelarii w projektach z zakresu promocji marki oraz budowania wizerunku,
  • realizacja zadań z zakresu e-marketingu: opieka nad stroną www, redakcja i wysyłka newsletterów, social media, blogosfera,
  • przeprowadzanie analiz z zakresu obecności marki w sieci,
  • budowanie i tworzenie relacji z dziennikarzami i wydawcami mediów, przygotowywanie informacji prasowych,
  • prowadzenie działań z zakresu CSR,
  • bieżące wsparcie organizacyjne i administracyjne pracowników merytorycznych.

WYMAGANIA

  • wykształcenie z zakresu nauk społecznych, marketingu lub kierunków pokrewnych,
  • trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość aktualnych trendów zawodowych w marketingu, w tym e-marketingu,
  • praktyczna znajomość oprogramowania do mailingu oraz zarządzania treściami na stronach internetowych,
  • bezbłędne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie,
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • sumienność, odpowiedzialność, orientacja na cel,
  • dobra organizacja pracy, w tym szczególnie umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • biegła znajomość programów z pakietu MS Office,
  • znajomość programów graficznych,
  • wysoka kultura osobista,
  • język angielski stopień średniozaawansowany w mowie i w piśmie,
  • prawo jazdy kategorii B.

ZAPEWNIAMY / OFERUJEMY

  • umowę o pracę na okres próbny (3 miesiące) z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w marketingu obwarowanym regulacjami korporacyjnymi,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • pracę w zespole nastawionym na współpracę i dzielenie się swoim doświadczeniem,
  • szkolenia, które przy Twojej otwartości na naukę, pozwolą Ci stawać się specjalistą z dziedziny marketingu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (listu motywacyjnego oraz CV ze zdjęciem). Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Do wysłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę Ślązak, Zapiór i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Spółka Komandytowa z siedziba w Katowicach przy al. Korfantego 141, 40-154 Katowice dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r., o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883)."

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.