Zarejestruj się

Adres e-mail:
Hasło:
Powtórz hasło:

Magazynier – Pracownik Logistyki

Wynagrodzenie: b/d

Miejsce pracy:

Ważne od: 2018-02-13 do 2018-03-15

Grupa kapitałowa Opinion jest liderem w branży druku cyfrowego oraz rozwiązań z zakresu komunikacji wizualnej. Nasz zespół liczy 170 pasjonatów z różnych dziedzin. Koncentrujemy swoje działania na realizacji projektów dla klientów z Europy Zachodniej oraz z Polski. Od kilku lat strategicznie inwestujemy pozyskane fundusze w nowoczesny park maszynowy oraz rozwój naszych ludzi.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw oraz kontrola ilościowa i jakościowa materiałów,
  • rejestracja przepływów magazynowych w dedykowanym systemie,
  • wydawanie komponentów na produkcję oraz ich rozliczanie,
  • kompletacja towaru do wysyłki,
  • znakowanie oraz wysyłanie gotowych wyrobów zgodnie z dokumentacją technologiczną oraz wymaganiami klienta,
  • obsługa wózka widłowego.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na stanowisku magazyniera,
  • znajomości obsługi komputera,
  • dyspozycyjności związanej z pracą w systemie zmianowym (6:00 – 18:00, 18:00 – 6:00),
  • dobrej organizacji, umiejętności pracy pod presją czasu,
  • zaangażowania oraz sumienności w pełnieniu obowiązków,
  • gotowości do nawiązania dłuższej współpracy,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
Nasza oferta:
  • stabilna praca w rozwijającej się firmie - jednej z najnowocześniejszych drukarni w Europie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • szkolenie z obsługi systemu komputerowego, dedykowanego dla przemysłu poligraficznego,
  • przyjazna atmosfera pracy, wsparcie zespołu doświadczonych specjalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

logo.png